Vítejte U sebe

Chodíte rádi na návštěvy? Jen si představte ten čas, který věnujete někomu důležitému, Vám blízkému, někomu, koho máte rádi a s kým se těšíte ze vzájemné společnosti. Svou návštěvou ho potěšíte, užijete si společně strávený okamžik. Možná mu svou přítomností a pozorností ulehčíte od jeho každodenních nebo nenadálých starostí, pomůžete mu vyřešit těžkou situaci či ulevit jeho napětí.

Chcete profesionální, avšak zároveň individuální a laskavý přístup? Jste tu správně!

Máme pro Vás návrh. Pojďte tím důležitým člověkem být Vy. Věnujte si svůj čas, pozornost a pojďte na návštěvu právě k sobě. Naším záměrem je, abyste se během takové návštěvy cítili jako doma. Protože u sebe jste doma. Vytvořili jsme proto takové místo, kde Vám chceme nabídnout bezpečný prostor a čas k pobytí „u sebe“. Naše centrum nabízí prostor jak pro ty, kteří se na cestu k sobě teprve vydávají, tak pro ty, kteří už ví, že být u sebe je dobrá volba nejen pro sebe, ale i pro své okolí.

Způsobů, jak být dobře u sebe, je mnoho, a každému může vyhovovat něco jiného. Někdo potřebuje mluvit, rozebrat, co ho trápí, někomu spíše vyhovuje práce s tělem, masáže, a někdo se vyjadřuje raději neverbálně např. hudbou či jinou tvořivou aktivitou. Víme, že všechny tyto cesty jsou stejně důležité a je skvělé, když se protínají.

Myslíme přitom na dospělé i děti, ať už při individuálních nebo skupinových setkáních. Součástí našich služeb jsou také vzdělávací akce, při kterých klademe důraz na praxi a zkušenosti z dané oblasti.