Masáže

Pojďte s námi zažít léčivé účinky doteku.

Rekondiční  masáž

Tato masáž je vhodná pro všechny, kteří potřebují odstranit svalovou ztuhlost, bolest nebo ochablost. V masáži se využívají vydatné hmaty, které ocení nejen sportovci nebo lidé po náročné fyzické námaze.

Je vhodná při rekonvalescenci po úrazech, při vadném držení těla, nemocech pohybového aparátu. Podporou cirkulace krve urychluje regeneraci organismu, podporuje pohyb lymfatického systému a tím posiluje imunitu. Uvolňuje nervový systém a podporuje činnost trávicí, dýchací a vylučovací soustavy.

Na obsahu a délce masáže se lze domluvit individuálně. Do masáže lze zařadit i masáž hrudníku, břicha nebo hýžďových svalů.

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vzhledem k rekondiční charakteristická využíváním jemnějších a pomalejších tahů, které uvolňují přebytečné napětí v těle, působí na fyzickou složku těla, navozují pocity hlubokého klidu a vyladění.

Po masáži

Je velmi vhodné svému tělu po masáži dopřát čas pro klid a relaxaci. Pokud je tojen trochu možné, naplánujte si pro zbytek dne volno a vyhněte se aktivitám, které by tělo zbytečně zatěžovalo (např. fyzickou prací, sportem, ale i bujarým večírkem).

Pro podporu detoxikace těla je vhodné začlenit do jídelníčku zelené potraviny (ječmen, chlorella), které odvedou z těla toxické a odpadní látky a naopak dosytí vše potřebné.

Obecné kontraindikace masáže:

  • akutní nachlazení, viróza nebo chřipka
  • stavy po požití alkoholu nebo jiných návykových látek
  • ve stavu infekčního nebo zánětlivého onemocnění
  • při výskytu nádorového onemocnění
  • onemocnění srdce
  • závažné bolesti pohybového aparátu, které vyžadují péči fyzioterapeuta

V případě, že máte nějakou zdravotní obtíž, konzultujte vhodnost masáže individuálně při objednání.

ceník:

rekondiční masáž šíje / 30min / 450Kč
rekondiční masáž zad a šíje / 60min / 700Kč
rekondiční masáž nohou / 60min / 700Kč
rekondiční masáž zad, šíje a nohou / 90min / 850Kč
relaxační masáž zad a šíje / 60min / 700Kč