Masáže

Masáže

Pojďte s námi zažít léčivé účinky doteku.

Rekondiční  masáž

Tato masáž je vhodná pro všechny, kteří potřebují odstranit svalovou ztuhlost, bolest nebo ochablost. V masáži se využívají vydatné hmaty, které ocení nejen sportovci nebo lidé po náročné fyzické námaze.

Je vhodná při rekonvalescenci po úrazech, při vadném držení těla, nemocech pohybového aparátu. Podporou cirkulace krve urychluje regeneraci organismu, podporuje pohyb lymfatického systému a tím posiluje imunitu. Uvolňuje nervový systém a podporuje činnost trávicí, dýchací a vylučovací soustavy.

Rekondiční masáž šíje – 30min – 300Kč

Rekondiční masáž zad a šíje – 60min – 550Kč

Rekondiční masáž nohou – 60min – 550Kč

Rekondiční masáž zad, šíje a nohou – 90min – 700Kč

Na obsahu a délce masáže se lze domluvit individuálně. Do masáže lze zařadit i masáž hrudníku, břicha nebo hýžďových svalů.

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vzhledem k rekondiční charakteristická využíváním jemnějších a pomalejších tahů, které uvolňují přebytečné napětí v těle, působí na fyzickou složku těla, navozují pocity hlubokého klidu a vyladění.

 

Relaxační masáž zad a šíje – 60min – 550Kč

Medovou detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je dynamickou masáží, která využívá léčivých vlastností a účinků medu. Během masáže dochází k intenzivnímu prokrvení tkání, čímž dochází k uvolňování toxinů z těla ven a stimulaci jednotlivých orgánů. Pro účely těchto masáží využíváme kvalitního Bio lesního medu.

Kromě detoxikace se medová masáž využívá při nadměrném stresu, depresích, pocitech neklidu, bolestech hlavy neznámého původu, poruchách spánku, snížené imunitě a ochabování vitality a výkonnosti. Svých účinků využívá též jako součást komplexní péče při léčbě revmatu a Bechtěrevovy choroby.

1. návštěva – 1 aplikace medu – 40min – 400Kč

2.návštěva – 2 aplikace medu – 60min – 550Kč

Od 3. návštěvy – 3 aplikace medu – 75min – 600Kč

Masáž technikou GuaSha

Technika GuaSha (kvaša) pochází z tradiční čínské medicíny a je velmi účinnou technikou při akutních bolestech jako je zatuhlá krční páteř, bederní nebo mezilopatková oblast.

Provádí se speciální kostěnou destičkou, se kterou se pomocí  dynamických tahů intenzivně prohřívá tkáň, která se rychle uvolňuje. GuaSha nepůsobí jen lokálně, nýbrž je celostní metodou, která napomáhá celkové detoxikaci těla, rozproudění vitality a harmonizaci metabolismu.

Před masáží:

Přibližně 1h před masáží si dopřejte poslední jídlo, které by mělo být lehce stravitelné. Několik dní před masáží dbejte na pitný režim.

Po masáži:

       Je velmi vhodné svému tělu po masáži dopřát čas pro klid a relaxaci. Pokud je tojen trochu možné, naplánujte si pro zbytek dne volno a vyhněte se aktivitám, které by tělo zbytečně zatěžovalo (např. fyzickou prací, sportem, ale i bujarým večírkem).

Pro podporu detoxikace těla je vhodné začlenit do jídelníčku zelené potraviny (ječmen, chlorella), které odvedou z těla toxické a odpadní látky a naopak dosytí vše potřebné.

Obecné kontraindikace masáže:

  • akutní nachlazení, viróza nebo chřipka
  • stavy po požití alkoholu nebo jiných návykových látek
  • ve stavu infekčního nebo zánětlivého onemocnění
  • při výskytu nádorového onemocnění
  • onemocnění srdce
  • závažné bolesti pohybového aparátu, které vyžadují péči fyzioterapeuta

V případě, že máte nějakou zdravotní obtíž, konzultujte vhodnost masáže individuálně při objednání.

Kontakt pro objednání masáže:  

Lenka Komendová 603 945 391 l.krapkova@seznam.cz