Artefiletika

Artefiletika vzdělávání a výchova za pomoci výtvarného tvoření. Zkrátka a dobře osobnostní rozvoj realizovaný za pomoci tvoření. Ale nejen tvoření. A co tedy vlastně děláme?

Tvoříme – používáme k tomu barvy, látky, fotky, kytky, kamínky, vodu, písek, prostě, co vás napadne, to lze použít. Podmínkou není umět tvořit, ale chtít tvořit. Někdy prostě sedíte a nevíte, ale když chcete, vždycky z toho nakonec vznikne nějaká nádhera. Relaxujeme – a to aktivně, to znamená, že se na relaxaci soustředíme (ne, že u toho běháme, nebojte). Sdílíme – někdy slovy, někdy mlčením. Vnímáme sami sebe i druhé – koukáme na svoje potřeby, na to, co bychom chtěli dostávat a co dávat a komu. Když nakoukneme do sebe, usnadní nám to vnímání ostatních. Hrajeme si – protože už jsme to dlouho nedělali. Hýbeme se – tančíme, chodíme, jógujeme, protahujeme se. Dýcháme – děláme to všichni, abychom neumřeli, a zkusíme to pořádně, pěkně od plic, tzv. plným dechem.

Nebudu nic předstírat, je to pro vás pěkná makačka a dřina, na druhou stranu je to taky dobrý pocit. Když se unavíte, tak si odpočinete, ale dobrý pocit vám zůstane. Je to práce na sobě, ale i odpočinek a zábava.

Věnuji se dětem i dospělým. Stačí si vybrat. 🙂

Ceník

Chcete se na něco zeptat?

Eva Veselská

e-mail: veselske@gmail.com
telefon: 721 422 885

WEB

FB

INSTAGRAM

Pozn. Aktivity nejsou psychoterapeutického rázu. Jsou zážitkové a osobnostně-rozvojové. Jejich hlavním cílem je krátkodobý či dlouhodobý zážitek, prožitek a relaxace. Jejich cílem není dlouhodobá ani krizová psychoterapeutická péče. Pokud je psychoterapeutická péče třeba, předáváme kontakty na terapeuty.